Podlaha jako ze škatulky

0
32

Vyprat prádlo, pověsit ho, sesbírat, vyžehlit. Uvařit večeři, naskládat nádobí do myčky, naskládat do poliček. Zkontrolovat úkoly, připravit děti na další den, zkontrolovat e-maily,.. Doba je rychlá, žádá po nás mnoho a po uložení ratolestí do postelí nastává čas, kdy vám nebude nikdo běhat po podlaze a vy ji konečně můžete umýt. Že by bylo příjemné, kdyby to někdo udělal za vás? Pořiďte si robotický čistič podlah a svěřte mu do rukou zářivě čistou podlahu.

Robotický čistič podlah dokážete nastavit tak, aby začal pečovat o podlahu v určitý čas. Protože není příliš vysoký, dokáže umýt podlahu pod gaučem, vyčistí všechny nečistoty, dokonce i ty, se kterými byste se trápila a musela vyvinout sílu při drhnutí. K dokonale čisté podlaze může dopomoci kvalitní čistič podlah pro roboty.

Pro mytí podlahy bylo vyvinuto spousta čističů. Čistící prostředek by však měl být takový, který zanechá příjemnou vůni, linoucí se od podlahy. Dokáže odstranit jednoduše a rychle zaschnutou špínu nebo mastnotu. Důležité také je, aby byl přizpůsobený pro mytí jakékoliv podlahy. Je přece pravděpodobné, že podlaha v koupelně nebude ze stejného materiálu, jako v kuchyni nebo na chodbě. Čistič podlah pro roboty speciálně navržený a vyvinutý pro robotický vysavač s mopem splní bez obav vše, co od něj očekáváte.

Jeho použití je velmi jednoduché

Jednu doměrku (15 ml) čističe na podlahy stačí přilít do 300 ml vody (vždy dávkujte 1:20). Jedno balení obsahuje 750 ml a vystačí tak až na 50 použití.

Vysoce koncentrovaný čistič pro roboty je šetrný k životnímu prostředí. Byl vyroben z kvalitních surovin a testován ve farmaceutických podmínkách. Obsahuje odměrku, která je určena pro snadné dávkování.

Podlahu zanechává čistou a lesklou. Při správném dávkování nezanechává šmouhy na podlaze, které může snadno způsobit uklouznutí.